24 квітня 2024 р.

Президент наголошує на необхідності розгляду у Верховній Раді без зволікань

10.07.2015

Президент наголошує на необхідності розгляду у Верховній Раді без зволікань змін до Конституції щодо децентралізації та закону про місцеві вибори

Президент Петро Порошенко наголошує на тому, що Верховна Рада без зволікань має розглянути проект змін до Конституції України в частині децентралізації. Про це Глава держави повідомив на нараді з головами обласних державних адміністрацій в Одесі.
Стосовно місцевих виборів, Глава держави зазначив, що очікує від Верховної Ради голосування за Закон про місцеві вибори за відкритими списками, який забезпечить чесне волевиявлення громадян. «Мені здається, що політична воля у Верховної Ради є. Всі мають розуміти і працювати для того, щоб врахувати волю народу», – наголосив Глава держави.
Президент також підкреслив, що вважає за доцільне провести у четвер голосування щодо скасування недоторканності нардепів та обмеження суддівського імунітету. «Буду просити поставити на голосування питання про зняття недоторканності з депутатів і обмеження імунітету суддів. Бо те, що зараз відбувається з розслідуванням злочинів народних депутатів і суддів, не витримує жодної критики. З одного боку, злочинців відпускають під заставу, а з іншого – поки доходить справа до того, щоб їх затримали, вони вже далеко за межами країни», – сказав Петро Порошенко, зауваживши, що такого стану справ українське суспільство далі не терпітиме.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА