29 березня 2024 р.

Премєр-міністр України зустрівся з Головою Комісії у закордонних

26.11.2015

Прем'єр-міністр України зустрівся з Головою Комісії у закордонних справах Національних зборів Франції

У вівторок, 24 листопада, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з Головою Комісії у закордонних справах Національних зборів Франції Елізабет Гігу.
Арсеній Яценюк висловив найглибші співчуття у зв’язку з терористичними актами в Парижі. Він високо оцінив зусилля Президента Франції Франсуа Олланда та французького Уряду, «аби побороти тероризм та знищити тих, хто здійснив цей жахливий злочин».
«Розуміємо, що ваша нація постала перед серйозними проблемами. І увесь світ постав перед серйозними проблемами. Так само ми розуміємо, що Росія незаконно анексувала Крим й відправила своїх маріонеток і свою армію в Україну», - підкреслив Глава Уряду України.
«Ми в дуже складній ситуації, тож для нас всіх дуже важливо залишатися об’єднаними», - наголосив Арсеній Яценюк.
Прем’єр-міністр України підкреслив, що високо цінує зусилля Президента Франсуа Олланда у просуванні вперед заради реальної імплементації Мінських домовленостей.