25 квітня 2024 р.

Премєр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з президентом

11.03.2015

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з президентом атомної енергетичної корпорації "Вестінгхауз Електрик"

У вівторок, 10 березня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк зустрівся з президентом атомної енергетичної корпорації «Вестінгхауз Електрик» (США) Деніелом Родериком.
Глава Уряду відзначив важливість подальшого розширення співпраці підприємств українського атомного енергетичного сектора з міжнародними партнерами, що дозволяє зміцнити енергетичну безпеку держави.
У цьому контексті Арсеній Яценюк привітав досягнуті нещодавно домовленості між НАЕК «Енергоатом» і корпорацією «Вестінгхауз» щодо розширення програми диверсифікації постачання ядерного палива для українських атомних електростанцій.

Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю ОДА