28 березня 2024 р.

Представником голови облдержадміністрації в обласній Раді став Анатолій Ворона

04.03.2015

Забезпечувати координацію та взаємодію між облдержадміністрацію та обласною Радою відтепер буде Анатолій Ворона. Його, відповідно до розпорядження голови ОДА Валерія Коровія № 76 від 2 березня, призначено представником голови облдержадміністрації в обласній Раді .

Відповідно до «Положення про представника голови облдержадміністрації в обласній Раді», яке затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації №129 від 02 березня 2015 року буде здійснювати свої обов'язки на громадських засадах (поза штатом апарату облдержадміністрації).

Згідно документу новопризначений представник має представляти на засіданнях обласної Ради, її комісій проекти рішень обласної ради, які вносяться головою облдержадміністрації, а також інших документів, внесених головою облдержадміністрації. Також, представник голови облдержадміністрації в обласній Раді має сприяти зміцненню контактів, організації зустрічей голови облдержадміністрації з головами комісій, керівниками депутатських фракцій обласної Ради та ін.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА