28 березня 2024 р.

Працівники сфери культи відзначили своє професійне свято

09.11.2018

Саме   9 листопада,   в День  української писемності та мови,  з 2014 р. відзначається  Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. В Україні вперше  це свято було засновано  Указом Президента  23  березня 2000 року як Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва  з метою відзначення їх вагомого  внеску  у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активної культурно-просвітницької діяльності.  Згодом,  у 2011 році, його перенесено на третю неділю травня. І ось вже  п’ятий рік  поспіль вшанування  працівників цієї галузі  Указом Президента від 30 грудня 2013 року  N 717  проводиться  9 листопада.

З нагоди професійного свята сьогодні, 9 листопада, в приміщенні районного будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт за участю голови райдержадміністрації Сергія Пустового, голови районної ради Сергія П’яніщука, працівників закладів культури Чечельниччини.

Очільники району привітали присутніх із професійним святом, подякували їм за вагомий внесок у розвиток культурної галузі району і побажали натхнення, здобутків та всіляких гараздів у їх родинах.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Аліна Шумило у своєму виступі зупинилась конкретно на здобутках у кожному напрямку: музеях, клубних закладах, бібліотеках, музичній школі, хорових, хореографічних, вокальних і музичних колективах. Аліна Петрівна щиро подякувала всім працівникам і побажала їм успіхів і  визнання.

Кращих працівників закладів культури району було нагороджено грамотами обласного управління культури і мистецтв облдержадміністрації,  райдержадміністрації і районної ради, відділу культури і туризму райдержадміністрації.

По закінченню урочистої частини присутні мали змогу отримати задоволення від концертної програми.