25 квітня 2024 р.

Працівники НПП "Кармелюкове Поділля" відмітили своє професійне свято

09.07.2018

У п’ятницю  працівники НПП «Кармелюкове Поділля» відзначили професійне свято – День природно-заповідної справи. З вітанням до присутніх звернулися голова районної ради Сергій П’яніщук та перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук. Керівники району зазначили важливу роль діяльності НПП «Кармелюкове Поділля» на Чечельниччині, привітали із професійним святом і побажали успіхів у роботі.

Кращих працівників Парку було нагороджено Грамотами та Подяками.  Грамотою Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації нагороджено: Романчука Олександра Пилиповича – директора, Стороженко Людмилу Іванівну - начальника відділу екологоосвітньої роботи та рекреаційного благоустрою та Марківську Любов Володимирівну - старшого наукового співробітника відділу науки.

Грамотою Чечельницької районної державної адміністрації  та районної ради нагороджено: Ярмака Олександра Васильовича - начальника Лузького ПНДВ та Шпак Ніну Петрівну - наукового співробітника відділу науки.

Грамотою Парку нагороджено: Сошнікова Юрія Миколайовича – тракториста,  Дудника Олександра Миколайовича - начальника відділу охорони, Климковича Володимира Євгенійовича - в.о. провідного юрисконсульта та Бритавське природоохоронне науково-дослідне відділення.

Подяки Парку вручено: Сібіковському Анатолію Омеляновичу - майстру з охорони природних екосистем Бритавського ПНДВ, Козинському Петру Григоровичу - інспектору з охорони природно-заповідного фонду Лузьке ПНДВ, Бондаренку Василю Олексійовичу - інспектору з охорони природно-заповідного фонду Дохнянського ПНДВ, Літвіненку Миколі Миколайовичу - інспектору з охорони природно-заповідного фонду Любомирського ПНДВ, Білоброву Сергію Івановичу - майстру з охорони природних систем Поповогребельського ПНДВ, Іщенко Галині Олегівні - провідному інженеру природокористування, Ярославському Олександру Володимировичу - завідувачу розсадника відділу науки, Аврамчуку Юрію Васильовичу - завідувачу господарського сектору, Снігур Валентині Іванівні - бухгалтеру І категорії фінансово-економічного відділу, Сошніковій Лілії Миколаївні - провідному фахівцю з рекреації відділу екологоосвітньої роботи та рекреаційного благоустрою та Телекомунікації «Лада-радіо».

На закінчення відділ культури і туризму райдержадміністрації організував концертну програму.