Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
13 липня 2020 р.
- До уваги жителів району: для отримання медичної допомоги у разі появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19 діє телефонний номер екстреної меддопомоги 103; - «гаряча лінія» першого заступника голови райдержадміністрації з питань коронавірусу 2-14-63; - на період карантину щоденно чергують: з 7.00 до 19.00 - керівник апарату РДА Ольга Тимофієва (096-361-88-06); з 19.00 до 7.00 - перший заступник голови РДА Віталій Савчук (097-690-28-99); -

Потреби – основа мотиваційної сфери особистості

25.06.2020

24 червня 2020 року працівники Чечельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді опрацювали у тренінговому режимі під керівництвом працівників обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тему «Потреби – основа мотиваційної сфери особистості. Визначення індивідуальних потреб дітей».

Підготовка та організація необхідних матеріалів та ресурсів у Чечельницькому районі дала можливість активно і ефективно провести навчання, використовуючи різні форми тренінгової роботи: мозкові штурми, роботу в малих групах, дискусії.

У ході навчання учасники розглянули поняття «Потреба», «Мотивація», «Мотив»; ознайомились зі стадіями формування мотивації, виконали практичні вправи з метою визначення потреб людини відповідно до ієрархії потреб А.Маслоу.

Привернув увагу слухачів розділ навчання, в якому розглядалось питання формування прив’язаності та можливих порушень у її формуванні; впливу цих порушень на поведінку особи в дитинстві та у дорослому віці, особливостей подальшого життєвого шляху.

По завершенню навчання учасники висловили позитивні враження від проведеної роботи, відзначили користь та практичне застосування отриманих знань.


« Повернутись