29 березня 2024 р.

Подвигу вічно зоріти – пам’яті вічно жити!

18.03.2019

17 березня чечельничани  відзначили  день визволення селища від нацистських загарбників. У цей славний день ми повертаємося своєю пам’яттю до тієї фашистської окупації, яка тривала до весни 1943 року. 75 років тому наш народ здобув Велику Перемогу, яка звільнила Чечельниччину від фашистського ярма.

Сьогодні ми вклоняємося і віддаємо синівську повагу і вдячність живим і полеглим у кривавих боях тієї найжорстокішої в історії людства війни ветеранам  другої світової війни за їхній героїзм і воїнську доблесть.

Складаємо шану всім борцям, які боролися з окупантами, за незламну стійкість і героїчний опір. Тому  пам'ять про тих, хто загинув, виборюючи волю і незалежність Чечельниччини на фронтах, у партизанських загонах, підпіллі, національно-визвольних формуваннях, пам'ять про тих, хто прийняв мученицьку смерть у таборах, гестапівських катівнях, від каторжної праці назавжди залишиться в наших серцях.

До відзначення 75 річниці визволення Чечельника  від нацизму з 14  березня  в Чечельницькій райдержадміністрації відбувається презентація виставки «Ми пам’ятаємо».

Нам ніколи не забути цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.