19 квітня 2024 р.

Подорож у дитячий світ - для юних чечельничан

18.08.2017

Благодійна акція тривала в області з листопада 2016 року до серпня 2017 року.

За цей час розважальний центр «Ігроманія» прийняв близько 1000 дітей  пільгових категорій  із 28 районів області - дітей учасників АТО, дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та дітей з багатодітних і малозабезпечених родин. Проведення акції стало можливим за ініціативи голови облдержадміністрації Валерія Коровія та за підтримки  бізнесмена й мецената Сергія Капусти.

Сьогодні, 17 серпня, в  «Ігроманії»  відпочивали  24 школярі  з Чечельницького району. Подолавши неблизьку відстань, діти та педагоги, які їх супроводжували, зустріли привітний  доброзичливий персонал і безмежні можливості для розваг.

Вони із задоволенням  вчились грати у боулінг та щиро раділи своїм успіхам у цій грі. Найменші стрибали на батутах, змагались у різноманітних настільних іграх,  веселились у «королівстві кривих дзеркал». Маленькі  гості  швидко освоїли  іграшкові «транспортні засоби», каруселі, «басейн» із кольоровими кульками. Величезне задоволення, як маленькі, так і діти старшого віку отримали від катання на роликах, скейтбордах  та самокатах. І, незважаючи на те, що хтось катався вперше і не мав достатньо навичок у таких розвагах, всі весело і з захопленням підкорювали роледром.

Щиру вдячність організаторам благодійної акції  висловила соціальний педагог, що супроводжувала дітей,  Ірина Грицишена: «Ми дуже раді,що  отримали можливість завітати до «Ігроманії»,- зазначила вона. - Серед діток, які приїхали сьогодні до Вінниці – троє дітей учасників АТО,  10 дітей із  багатодітних родин, є діти сироти та напівсироти, а також діти з малозабезпечених родин».

Маленькі гості «Ігроманії» з далекого Чечельницького району після ігор та розваг пригощались піцою, смачним узваром та картоплею – фрі із соусом.

Діти завершили  подорож до країни дитинства відвіданням  Подільського зоопарку.

Тож діти із Чечельницького району цьогоріч стали  останніми учасниками благодійної акції «Подорож у дитячий світ» під патронатом голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія. Загалом, за 10 місяців акції  таку можливість мали діти із усіх районів Вінницької області . За цей час у «Дитячому світі «Ігроманії» побували близько 1000 дітей.

Дітям Чечельниччини допоміг здійснити дитячу мрію - побувати у "Ігроманії" -  добродій і меценат - депутат районної ради, директор СТОВ АФ "Вербка" Роман Гончаренко.