25 квітня 2024 р.

Пізнай, прийми та руку простягни

21.06.2018

До Всесвітнього дня біженців у читальному  залі  районної  бібліотеки для дорослих оформлено інформаційну виставку «Вигнанці». Увазі відвідувачів представлено літературу про національні меншини в Україні,українську діаспору у світі, інформаційні  листи про статус біженця та виконання плану заходів  щодо  інтеграції біженців та осіб, які  потребують  додаткового  захисту, в українське  суспільство на період до 2020 року, а також    статті з газет про долю українських  громадян, які  змушені  були  покинути  свої  домівки у зв’язку з конфліктом у Криму та на Донбасі.  Багато хто з чоловіків і батьків переселенців  в даний час бере  активну участь у подіях на Сході  України разом з нашими земляками.   Для їх родичів  в бібліотеці та усіх  відвідувачів оформлено виставку про АТО та інформаційний  куточок з телефонами Гарячої  лінії АТО. Незважаючи на ситуацію, що  склалася, бібліотека разом з іншими  установами  культури  намагаються  зробити все необхідне, щоб  покращити  життя  кожній  людині, яка вимушено покинула своє  постійне  місцепроживання.