20 квітня 2024 р.

Питання децентралізації, обєднання територіальних громад обговорювали

26.06.2015

Питання децентралізації, обєднання територальних громад обговорювали за "круглим столом"

25 червня 2015 року в приміщенні районної бібліотеки відбулось засідання «круглого столу» з питань утвердження конституційних норм в Україні, децентралізації влади та об’єднання територіальних громад. В засіданні взяли участь начальник Чечельницького районного управління юстиції Прилуцька Л.П., представники органу виконавчої влади, громадськості району, місцевих ЗМІ.
На порядку денному розглядалось одне із найбільш обговорюваних на сьогоднішній день питань – децентралізація влади та очікуване в найближчому майбутньому територіальне об’єднання громад. Любов Петрівна Прилуцька, яка була модератором зібрання, детально поінформувала присутніх щодо особливостей змін, які відбуватимуться в ході впровадження законодавства про добровільне об’єднання територіальних громад, ознайомила із основними етапами реалізації відповідного Закону України щодо об єднання та передачі влади на місця, зокрема, на  прикладі  громад, які знаходяться на території Чечельницького району. Зустріч проходила в атмосфері активного «живого» діалогу, окрім питання децентралізації та конституційних змін,  піднімались ряд інших питань, які турбують жителів селища та потребують вирішення. По закінченню,  учасники «круглого столу» дійшли  висновку, що зміни звичайно ж необхідні, але разом з тим, мало мати одного тільки бажання жити за європейськими стандартами. Потрібно свідомо до цього бути готовим, показуючи це на практиці у всіх сферах життя, і тоді позитивні зміни обов’язково будуть відчутні.