29 березня 2024 р.

Питання адміністративного державного уряду - питання держави

12.05.2015

12 травня 2015 р.  в залі засідань адмінбудинку  відбулося засідання робочої групи по питанню добровільного об’єднання територіальних громад під керівництвом голови райдержадміністрації С. Пустового, за участю голови районної ради С. Шепітка, заступника голови райдержадміністрації  О. Беседи. Були запрошені також голови територіальних громад району, керівники окремих структурних підрозділів РДА, ЗМІ.
Окрім добровільного об’єднання територіальних громад, в ході засідання обговорювались такі важливі та актуальні питання, як виконання місцевих бюджетів, надання субсидій населенню, взаємодія та співпраця громадських організацій з органами влади по наданню допомоги Збройним силам України, учасникам антитерористичної операції. Було заслухано думку кожного голови територіальної громади з приводу питань порядку денного, всі пропозиції будуть враховані та розглядатимуться на сесії Вінницької обласної ради.