28 березня 2024 р.

Парламент розглядає законопроекти, необхідні для ухвалення бюджету

23.12.2015

Парламент розглядає законопроекти, необхідні для ухвалення бюджету. Арсеній Яценюк - Бюджет має бути прийнятий до кінця поточного року

У Верховній Раді України розпочався розгляд пакета законодавства, необхідного для ухвалення Державного бюджету на 2016 рік.
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк нагадав, що в рамках створеної декілька днів тому робочої групи Уряд  активно працює з членами Парламенту, щоб ухвалити зміни до податкового законодавства: «Уряд пішов на всі домовленості й компроміси, щоб мати результативне голосування і для того, щоб був ухвалений закон України про державний бюджет до кінця поточного року».
Глава Уряду звернувся до членів Парламенту постатейно розглянути відповідні законопроекти, «щоб голосувати і приймати необхідні для країни закони».