17 лютого 2019 р.
15 лютого об 11:00 відбудуться урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. В програмі - виступ ансамблю Вінницької міської спілки ветеранів Афганістану "Перевал". Місце проведення - районний будинок культури. Вхід - вільний.

“Пакунок малюка” отримала родина Олянецьких уже цьогоріч

06.02.2019

У рамках виконання постанов Кабінету Міністрів України від 30.05.2018 р. № 427 «Деякі питання реалізації пілотного проекту і соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства» та від 20.06.2018 р. № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» 4 лютого поточного року бебі-бокс отримала родина Олянецької Наталії Вікторівни, яка проживає в с. Тартак.

На фото начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Станіслав Мартинюк вручає “Пакунок малюка” батькові дитини.