20 квітня 2024 р.

Особистий прийом громадян провела заступник голови ОДА Любов Спірідонова

02.10.2013
Особистий прийом громадян провела заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова
В приміщенні обласної державної адміністрації 1 жовтня 2013 року відбувся особистий прийом заступника голови облдержадміністрації Спірідонової Л.М.
Під час прийому зі своїми проблемами звернулось 8 осіб.
Питання, які порушили мешканці області стосувалися порушення при звільненні з роботи, санаторно-курортного лікування, роботи МСЕК, відшкодування коштів за лікування, відкриття дитячого садочка, видання збірки, працевлаштування надання матеріальної допомоги тощо.
Усі звернення вирішуватимуться відповідними органами обласного та районного рівнів та тримаються на особистому контролі у заступника голови облдержадміністрації Спірідонової Л.М.
Відповідно до затвердженого графіку особистого прийому громадян головою обласної державної адміністрації, першим заступником, заступ-никами голови та керівником апарату обласної державної адміністрації - Любов Спірідонова приймає у 1-й та 3-й вівторок місяця.