29 березня 2024 р.

Оперативна інформація по Чечельницькому району на 15 годину, сьогодні, 20 листопада 2020 року

20.11.2020

Одразу 10 випадків захворювання на коронавірусну хворобу впродовж доби офіційно підтверджено серед жителів Чечельницького району. «Від початку пандемії у нашому районі зафіксовано 51 випадок захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19. Серед хворих двоє дітей та троє медпрацівників», - поінформував головний лікар КНП «Чечельницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктор Коваль.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: дотримання трьох простих правил протиепідемічної безпеки — дотримання дистанції, носіння маски та користування санітайзерами — рятує життя. Бережіть себе та рідних. При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.