29 березня 2024 р.

Оперативна інформація по Чечельницькому району на 14 годину 3 липня 2020 року

03.07.2020

Впродовж доби звернень до медичних закладів району з підозрою на  коронавірусну інфекцію не було. На самоізоляції знаходиться 6 осіб.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук наголошує, що медичні заклади району в достатній кількості забезпечені засобами захисту медперсоналу. «Із засобів масової інформації жителі району дізнаються про спалахи коронавірусної хвороби в Україні. Ми готові до найгіршого сценарію. У відділенні інтенсивної терапії є 6 місць. Маємо два апарати штучної вентиляції легень. Для потреб медзакладів, відділення Нацполіції та рятувальної служби із районного бюджету виділено більше 400 тис.грн. Однак, маємо пам’ятати, що безпека кожного з нас залежить від нас самих.  При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома!», - закликає Віталій Володимирович.