19 квітня 2024 р.

Оперативна інформація по Чечельницькому району на 10 годину 27 травня 2020 року

27.05.2020

Впродовж доби було одне звернення до сімейного лікаря із підозрою на коронавірусне захворювання. Встановлений діагноз - пневмонія. Проведено ПЛР-тестування. На даний час очікуються результати із обласної лабораторії. На самоізоляції знаходиться три особи.

Нагадуємо, що інформування про виявлені випадки захворювання коронавірусною інфекцією здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

«З метою попередити поширення вірусу - прошу всіх дотримуватись обмежувальних заходів, користуватись засобами захисту та брати до уваги лише офіційні джерела інформації», - наголошує перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук.