27 квітня 2024 р.

Оперативна інформація по Чечельницькому району на 10 годину 25 травня 2020 року

25.05.2020

Впродовж вихідних (23-24 травня) звернень до медичних закладів із симптомами ГРВІ та пневмонії не було. Тестування на виявлення коронавірусної інфекції не проводились. У Чечельницькій лікарні продовжує курс лікування один хворий із діагнозом бактеріальна пневмонія, який йде на поправку.

На самоізоляції знаходиться одна особа.

Інформація для тих, хто знаходиться на самоізоляції

Якщо ви проживаєте з сім’єю чи сусідами, потрібно ізолюватись в окремій кімнаті, яка добре провітрюється. Якщо є можливість користуватись окремою ванною кімнатою та/або туалетом, а також готувати їжу та харчуватись окремо – зробіть це.

Не забувайте про загальну гігієну, регулярне миття рук із милом, прибирання, в тому числі вологе прибирання поверхонь, гігієну кашлю, використовуйте одноразові серветки та хустинки. Під час необхідних контактів із людьми завжди одягайте медичну маску та викидайте її після використання або забруднення.

Якщо у вас є домашні улюбленці, ізолюйте себе від них також, або хоча б максимально мінімізуйте контакт із ними.