26 квітня 2024 р.

Оперативна інформація по Чечельницькому району на 10 годину 20 травня 2020 року

20.05.2020

Станом на 20 травня 2020 року у Чечельницькій лікарні продовжує курс лікування один хворий із діагнозом бактеріальна пневмонія.

Впродовж доби  звернень до медичних закладів із симптомами ГРВІ та пневмонії не було. Тестування на виявлення коронавірусної інфекції не проводились. На даний час медичні заклади забезпечені засобами захисту лікарів та експрес-тестами.

На самоізоляції знаходиться троє осіб, які повернулись із країн, де зареєстровані випадки захворювання на COVID-19.

Нагадаємо, як підготуватись до самоізоляції.

Спробуйте спланувати час самоізоляції так, щоб у вас не виникало необхідності виходити з дому чи приймати відвідувачів та гостей. Поясність це друзям та родичам, а також обговоріть можливість дистанційної роботи із роботодавцем.

Збережіть контакти вашого лікаря, та попередньо повідомте його про причини рішення про самоізоляцію, а також оберіть контактну особу з кола ваших друзів або родичів, до кого ви будете звертатись в першу чергу за допомогою.