25 квітня 2024 р.

Оперативна інформація на 10 годину, сьогодні, 12 травня 2020 року

12.05.2020

Станом на 10 годину сьогодні, 12.05.2020 року, на стаціонарному лікуванні у Чечельницькій лікарні планового лікування перебуває чотири особи з ГРВІ та одна з бактеріальною пневмонією.

Протягом вихідних днів (9-10-11 травня) зроблено експрес-тестів у Чечельнику 3, направлено на ПЛР-тестування — 2 осіб.

Знаходиться на самоізоляції троє осіб, які повернулись із країн, де зареєстровані випадки захворювання на COVID-19.

Жителів району переконливо просимо критично ставитися до чуток і неправдивої інформації!

Нагадуємо, що з достовірною інформацією, щодо поширення в районі коронавірусної інфекції COVID-19, можна ознайомитись на офіційному вебсайті та на сторінці у соціальних мережах (Фейсбук) Чечельницької районної державної адміністрації.