Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
25 квітня 2024 р.

Олександр Соловей - чемпіон світу

05.08.2019

Юний спортсмен Олександр Соловей з Чечельника вчора виборов золоту нагороду на чемпіонаті світу із змішаних єдиноборств (ММА), який відбувся в Італії.

Відтак, столиця Італії Рим приймала міжнародні змагання з 2 по 5 серпня серед дітей віком 12-13, 14-15, 16-17 років. Із 13 країн світу найбільші делегації спортсменів були з: України (27), Великої Британії (26), Росії (25). До складу збірної України увійшли 6 спортсменів із Вінницької області. Серед них наш земляк – Олександр Соловей (вікова категорія 14-15 років) – вихованець спортивного клубу «Сапсан» (тренер Дмитро Таранець).

Як зазначив тренер: «За  великою перемогою стоїть не тільки велике бажання та любов до спорту, а й важка, систематична праця, десятки змагань, перемоги й поразки. Шлях до перемог завжди нелегкий».

За місце у фіналі Олександр взяв участь у трьох боях, які впевнено виграв. За місце чемпіона світу змагався із росіянином. Мама чемпіона, Галина Іванівна наголосила, що для сина було дуже важливо, щоб над ареною під гімн України здійнявся наш жовто-блакитний прапор.

Олександр став єдиним золотим призером Чемпіонату із команди Вінницької області. Збірна України здобула першість у цій віковій категорії, а у загальному заліку – друге місце.

З вагомою перемогою на змаганнях світового масштабу Олександра Солов¢я та його наставника вітають голова райдержадміністрації Сергій Пустовий та голова районної ради Сергій П¢яніщук: «Високі нагороди чемпіонату світу – це неабиякий показник як для спортсмена, так і для тренера. Чечельниччині є чим гордитися, і цей талановитий  юнак – входить до числа тих, хто примножує славу району, області, України на світовій спортивній арені».

Олександр Соловей отримав спортивне спорядження, яке стане у нагоді під час тренувань.

Бажаємо всією Чечельницькою громадою юному спортсмену не послаблювати темпів тренувань, щоб завойовувати все нові вершини.