18 квітня 2024 р.

Оголошується конкурс на зайняття вакантних посад комунальної установи «Чечельницький інклюзивно-ресурсний центр»

20.01.2020

Оголошується конкурс на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Чечельницький інклюзивно-ресурсний центр»:

1.     Практичний психолог  -  1

2.     Вчитель – дефектолог  -  1

3.     Вчитель –логопед          - 1

Основні вимоги до кандидатів:

• Вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Психологія», «Дефектологія», «Корекційна робота».
  • Стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Подання документів

Прийом заяв та документів здійснюється упродовж 30 днів з дня оприлюднення оголошення конкурсу на поштову адресу: смт Чечельник, вул. Героїв Майдану, 31, тел. (04351) 2-14-25.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

1. Заяву на ім’я директора інклюзивно-ресурсного центру про включення їх до загального списку кандидатів на зайняття відповідної посади.
  2. Заповнену особову картку працівника (форма П-2);
  3. Автобіографію;
  4. Дві фотокартки розміром 4х6 см;
  5. Копії документів про освіту, засвідчені у встановленому законодавством порядку;
  6. Копію паспорта громадянина України;
  7. Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;
  8. Копію трудової книжки, завірену за місцем роботи;
  9. Згоду на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Комунальна установа «Чечельницький інклюзивно-ресурсний центр» знаходиться за адресою: вул. Дружби, 2, с. Ольгопіль, Чечельницький район, Вінницька область, 24830.

Комунальна установа «Чечельницький інклюзивно-ресурсний центр»