31 травня 2020 р.

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора школи

29.11.2019

Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Чечельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чечельницького району Вінницької області» (Адреса: 24800, вулиця Сонячна, буд. 195, смт Чечельник, Чечельницький район, Вінницька область ).

Найменування посади та умови оплати праці:

Директор школи

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» посадові оклади та ставки заробітної плати, що визначені у додатку 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копії документів про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Місце та строк подання документів для участі у конкурсі:

Документи приймаються з 28.11.2019 року по 18.12.2019 року з 8:00 до 17:00 у відділі освіти Чечельницької районної державної адміністрації, вул. Героїв Майдану, 31, смт Чечельник, Вінницька обл., 24800.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

Конкурсний відбір буде проводитися о 10:00 год. 26.12.2019 р. за адресою смт Чечельник, вул. Героїв Майдану 31 (відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації).

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Люлько Людмила,  2-14-25

Перелік питань,  зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Чечельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чечельницького району Вінницької області»