Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
31 травня 2020 р.
- До уваги жителів району: для отримання медичної допомоги у разі появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19 діє телефонний номер екстреної меддопомоги 103; - «гаряча лінія» першого заступника голови райдержадміністрації з питань коронавірусу 2-14-63; - на період карантину щоденно чергують: з 7.00 до 19.00 - керівник апарату РДА Ольга Тимофієва (096-361-88-06); з 19.00 до 7.00 - перший заступник голови РДА Віталій Савчук (097-690-28-99); -

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора школи

29.11.2019

Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Чечельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чечельницького району Вінницької області» (Адреса: 24800, вулиця Сонячна, буд. 195, смт Чечельник, Чечельницький район, Вінницька область ).

 

         Найменування посади та умови оплати праці:

     Директор школи

         Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» посадові оклади та ставки заробітної плати, що визначені у додатку 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери».

         Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»:

         Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

         Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копії документів про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

         Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

         Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії.

         Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

         Місце та строк подання документів для участі у конкурсі:

         Документи приймаються з 28.11.2019 року по 18.12.2019 року з 8:00 до 17:00 у відділі освіти Чечельницької районної державної адміністрації, вул. Героїв Майдану, 31, смт Чечельник, Вінницька обл., 24800.

         Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

         Конкурсний відбір буде проводитися о 10:00 год. 26.12.2019 р. за адресою смт Чечельник, вул. Героїв Майдану 31 (відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації).

         Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

         Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: Люлько Людмила,  2-14-25     

                                                                                                                                                  

Перелік питань,  зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Чечельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Чечельницького району Вінницької області»


« Повернутись