25 квітня 2024 р.

Одинадцять голів райдержадміністрацій Вінниччини звільнено з посад

19.03.2014

Одинадцять голів райдержадміністрацій Вінниччини звільнено з посад розпорядженням виконуючого обов'язки Президента України Олександра Турчинова

"На офіційному сайті виконуючого обов'язки глави держави 18 березня розміщено низку розпоряджень такого змісту:
"Про звільнення А.Комара з посади голови Ямпільської районної державної адміністрації Вінницької області":
Відповідно до статті 112 та частини четвертої статті 118 Конституції України:
Звільнити КОМАРА Анатолія Миколайовича з посади голови Ямпільської районної державної адміністрації Вінницької області.
"Про звільнення М.Слободянюка з посади голови Шаргородської районної державної адміністрації Вінницької області":
Відповідно до статті 112 та частини четвертої статті 118 Конституції України:
Звільнити СЛОБОДЯНЮКА Миколу Івановича з посади голови Шаргородської районної державної адміністрації Вінницької області згідно з поданою ним заявою.
"Про звільнення М.Качинського з посади голови Чечельницької районної державної адміністрації Вінницької області":
Відповідно до статті 112 та частини четвертої статті 118 Конституції України:
Звільнити КАЧИНСЬКОГО Миколу Францовича з посади голови Чечельницької районної державної адміністрації Вінницької області.
"Про звільнення Г.Притули з посади голови Погребищенської районної державної адміністрації Вінницької області":
Відповідно до статті 112 та частини четвертої статті 118 Конституції України:
Звільнити ПРИТУЛУ Галину Макарівну з посади голови Погребищенської районної державної адміністрації Вінницької області.
"Про звільнення С.Жердецької з посади голови Піщанської районної державної адміністрації Вінницької області":
Відповідно до статті 112 та частини четвертої статті 118 Конституції України:
Звільнити ЖЕРДЕЦЬКУ Світлану Георгіївну з посади голови Піщанської районної державної адміністрації Вінницької області.
"Про звільнення Г.Кириленко з посади голови Оратівської районної державної адміністрації Вінницької області":
Відповідно до статті 112 та частини четвертої статті 118 Конституції України:
Звільнити КИРИЛЕНКО Галину Володимирівну з посади голови Оратівської районної державної адміністрації Вінницької області.
"Про звільнення Л.Семенюк з посади голови Крижопільської районної державної адміністрації Вінницької області":
Відповідно до статті 112 та частини четвертої статті 118 Конституції України:
Звільнити СЕМЕНЮК Лідію Павлівну з посади голови Крижопільської районної державної адміністрації Вінницької області згідно з поданою нею заявою.
"Про звільнення О.Лавренюка з посади голови Козятинської районної державної адміністрації Вінницької області":
Відповідно до статті 112 та частини четвертої статті 118 Конституції України:
Звільнити ЛАВРЕНЮКА Олексія Івановича з посади голови Козятинської районної державної адміністрації Вінницької області.
"Про звільнення В.Поліщука з посади голови Калинівської районної державної адміністрації Вінницької області":
Відповідно до статті 112 та частини четвертої статті 118 Конституції України:
Звільнити ПОЛІЩУКА Василя Кіндратовича з посади голови Калинівської районної державної адміністрації Вінницької області.
"Про звільнення С.Скіця з посади голови Гайсинської районної державної адміністрації Вінницької області":
Відповідно до статті 112 та частини четвертої статті 118 Конституції України:
Звільнити СКІЦЯ Сергія Васильовича з посади голови Гайсинської районної державної адміністрації Вінницької області.
"Про звільнення М.Бурлаки з посади голови Бершадської районної державної адміністрації Вінницької області":
Відповідно до статті 112 та частини четвертої статті 118 Конституції України:
Звільнити БУРЛАКУ Михайла Григоровича з посади голови Бершадської районної державної адміністрації Вінницької області.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА