17 лютого 2019 р.
15 лютого об 11:00 відбудуться урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. В програмі - виступ ансамблю Вінницької міської спілки ветеранів Афганістану "Перевал". Місце проведення - районний будинок культури. Вхід - вільний.

Очільники району вітали представників місцевих ЗМІ

06.06.2013
З нагоди професійного свята – Дня журналістики, керівництво району – голова райдержадміністрації М. Качинський та голова районної ради С. Шепітко вітали працівників редакції районної газети «Чечельницький вісник» та ТРК «Подільські комунікації». Звертаючись до журналістів, голова райдержадміністрації М. Качинський сказав: «Професія журналіста має на меті доносити до людей правду, примножувати в світі добро, боротися за справедливість, захист конституційних прав громадян. Журналіст, перебуваючи у вічному пошуку, завжди вирізняється в суспільстві особливим сприйняттям дійсності. Ваш професіоналізм покликаний  правдиво та об’єктивно відображати факти. Завдяки вашій праці жителі району завжди в курсі останніх подій в економіці, культурі, освіті, медицині, мистецтві, спорті. Ви вносите значний вклад в розвиток та виховання патріотизму, моральних цінностей, прав і свобод громадян». До слів привітань Миколи Францовича приєднався і голова районної ради С. Шепітко. Побажавши міцного здоров’я, цікавих тем та співрозмовників, нових творчих пошуків,  втілення у життя всіх задумів, планів і мрій, керівники району вручили представникам місцевих ЗМІ цінні подарунки.