20 квітня 2024 р.

Область отримала гроші для здешевлення кредитів аграріям

06.08.2015

Вінниччина отримала 22,1 млн.грн. з коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів у агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів. Як повідомили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, гроші спрямують на здешевлення кредитів, які аграрії взяли на закупівлю паливно-мастильних матеріалів, насіння, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, кормів, сировини та інгредієнтів для виробництва комбікормів, ветеринарних препаратів, молодняка сільськогосподарських тварин і птиці, обладнання для тваринницьких ферм і комплексів, запасних частин для ремонту сільськогосподарської та зрошувальної техніки та обладнання, енергоносіїв, оплати послуг, пов'язаних із виконанням ремонтних робіт і робіт (послуг) з підготовки та обробітку ґрунту, захисту рослин від хвороб і шкідників, зі збирання врожаю.

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів” розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 15 червня 2015 року № 358 утворено конкурсну комісію з питань визначення переліку суб’єктів господарювання АПК для здійснення фінансової підтримки заходів через механізм здешевлення кредитів у 2015 році. До складу конкурсної комісії ввійшли фахівці Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Головного управління статистики у Вінницькій області, Департаменту фінансів облдержадміністрації, Державної фінансової інспекції у Вінницькій області. Очолює конкурсну комісію директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА – Микола Неїлик .

Документи на розгляд конкурсної комісії подаються за адресою: м.Вінниця, вулиця Соборна – 15а, кім. 214.