28 березня 2024 р.

Обласна влада презентувала Вінниччину у Польщі

30.05.2013
29 травня, у місті Вишкув Мазовецького воєводства Республіки Польща відбувся І Регіональний економічний форум. Його учасники – представники місцевих органів влади та бізнес-структур Вінниччини (Україна) та Мазовії (Польща). Очолює делегацію від Вінниччини голова обласної Ради Сергій Татусясяк.
Обласну державну адміністрацію представляє на форумі перший заступник голови ОДА Максим Боровський. Також участь у форумі беруть кілька десятків вінницьких підприємців, які мають намір розвивати бізнес-контакти з польськими колегами.
Форум відбуватиметься у форматі 3-х тематичних сесій: «Мазовше і Вінниччина – регіони відкриті для інвесторів», «Інвестиції в Україну – рецепт від кризи?», «Як органи влади можуть підтримувати підприємців?»
У ході 1-ї сесії Вінницька область здійснить слайд-презентацію економічного потенціалу «Вінниччина – бізнес в центрі України». Зокрема, наголошуватиметься на природних ресурсах регіону, його логістичних і туристичних можливостях, аграрному та рекреаційному сегменті бізнесу.
Паралельно цьому відбуватимуться ділові переговори за участі 2-3-х потенційних бізнес-партнерів, які мають на меті ознайомлення з основною діяльністю колег та обмін контактами.
По завершенні сесійних засідань відбудеться загальна дискусія на тему «Як органи влади можуть ефективно здійснювати пошук інвесторів».
Фіналом І Регіонального економічного форуму стане «Концерт дружби» – спільний виступ народного ансамблю танцю «Барвінок» (Вінниччина) і танцювального ансамблю «Силаба» (Мазовія).