28 березня 2024 р.

О. Турчинов: Найближчим часом ситуація у східних регіонах нормалізується

09.04.2014

О.Турчинов: Найближчим часом ситуація у східних регіонах нормалізується

Найближчим часом ситуація у східних регіонах нормалізується. Про це заявив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, відкриваючи пленарне засідання Парламенту у вівторок.

«У неділю розпочалася заздалегідь запланована скоординована провокація проти нашої країни, яка була організована спецслужбами Російської Федерації», - сказав О.Турчинов.

Керівник Парламенту поінформував, що станом на сьогодні повністю звільнені від злочинців будівлі СБУ у Донецьку та обласної адміністрації у Харкові. При цьому він зазначив, що під час звільнення Харківської ОДА проти працівників правоохоронних органів було застосовано «як зброю, так і ручні гранати, декілька працівників правоохоронних структур отримали важкі поранення».

Голова Верховної Ради поінформував про затримання 70 злочинців і висловив переконання, що найближчим часом буде звільнено будівлі Донецької обладміністрації та СБУ у Луганську.

«Спроби сепаратистів розпочати провокації у Дніпропетровській і Миколаївській областях локалізовані», - також наголосив О.Турчинов.

Голова Верховної Ради подякував представникам силових структур, які «гідно і професійно виконують свої обов’язки».