16 квітня 2024 р.

О. Турчинов: Антитерористична операція на сході України продовжуватиметься

05.05.2014

Антитерористична операція на сході України продовжуватиметься і даватиме свої результати. Про це заявив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов в інтерв’ю програмі “Час. Підсумки тижня» («5-й канал»).

За його словами, для підтримки східних регіонів та з метою унеможливлення сепаратистських дій в інших регіонах при МВС створюються спеціальні підрозділи, і на сьогодні діють вже сім таких батальйонів.

При цьому О.Турчинов високо оцінив професійні дії Національної гвардії під час антитерористичної операції. «Національна гвардія сьогодні наш головний підрозділ, який в антитерористичній операції йде попереду. Національна гвардія сьогодні відбулася, і вона - приклад для багатьох», - заявив він.