28 березня 2024 р.

Новорічні подарунки - вінничанам, які захищають мир на сході України

18.12.2018

У зв’язку з наближенням різдвяних та новорічних свят установи та  організації  району  долучились  до  формування вантажу  з  гуманітарною  допомогою  військовослужбовцям військових частин Вінничини, які беруть, безпосередньо, участь в операції об’єднаних сил на  території Донецької  та  Луганської  областей.

Всього трудовими  колективами  району  було  зібрано 35 тис.  грн.

На  зібрані  кошти  було закуплено   цукор – 100 кг, печиво - 30 кг, цукерки – 23 кг, воду - 15 упаковок, чай – 5 пачок,  каву - 400 грам,  згущене  молоко – 16 кілограмів.  Решта   зібраних  коштів  планується  використати для  допомоги нашим захисникам протягом  різдвяних  свят.

14 грудня 2018 року  продукти  було  передано  у м. Вінниця. Далі вантаж  вирушить  на  схід  країни  нашим  землякам.

Районна  державна  адміністрація  дякує  всім    трудовим  колективам, які  взяли  участь  у  зборі  коштів.