28 березня 2024 р.

Несподівана зустріч з бразильцем в бібліотеці

22.10.2020
Зустріч з велосипедистом Мікою Махконджіс відбулась не заплановано. Іноземець Міка - запеклий мандрівник. Він подорожує світом на велосипеді. У такий спосіб відвідав вже 22 країни й накрутив педалями близько 16 тисяч кілометрів.
Особливою цікавістю для Міки став Чечельник! Адже йому, бразильцю, захотілося відвідати містечко, де народилася Клариса ЛІспектор! Здивуванню велосипедиста не було меж, коли він побачив меморіальну дошку відомій бразильській письменниці! Навчаючись в школі, він вивчав творчість письменниці, але приїхавши велосипедом до України і об'їздивши ним 9 українських міст за 20 днів - примірно 900 кілометрів, завітав на "малу батьківщину" Клариси - Чечельник. За час свого перебування в гостях у бібліотеці, бразилець вирішив продовжувати вивчення творчості письменниці українсько-єврейського походження, авторки численних новел та оповідань.
Працівники дитячої бібліотеки побажали мандрівнику успіху в розкритті багатогранної творчості письменниці.