20 квітня 2024 р.

Небесна Сотня – у наших серцях

20.02.2017

В рамках вшанування героїв Небесної Сотні, у п’ятницю, 17 лютого, відбулося засідання «Євроклубу» Чечельницької загальноосвітньої школи №2. Керівник клубу – Олександр  СЕРВЕТНИК – учитель історії і права, виступаючи перед членами клубу – старшокласниками, наголосив, що саме молодь обрала шлях до Європейського Союзу, демократії, свободи. – Сьогодні нам варто зробити висновки, берегти їх здобутки і пам’ятати, якою дорогою ціною дістаються нам європейські цінності, - проголосив Олександр Якович.

У засіданні клубу  взяли участь директор КЗ «Чечельницька СЗШ №2 І-ІІІ ст.» Михайло ПОВОРОЗНИЙ, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Аліна ШУМИЛО, представники відділу освіти РДА, місцеві засоби масової інформації.

Слід відмітити, що засідання клубу проходило у вигляді «круглого столу» в актовій залі районної ради і учасники у ході діалогу показали обізнаність у історичних подіях і фактах та усвідомлення подій, які призвели до цих трагічних подій у 2014 році.