24 квітня 2024 р.

Найуразливіші верстви населення - категорії людей, які потребують посиленої уваги та повного забезпечення соціальними послугами

10.08.2020

Щодня працівники Чечельницького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюють кропітку та відповідальну роботу з надання соціальних послуг тим, хто їх найбільше потребує. На практиці доводиться стикатися з безліччю життєвих ситуацій, в яких люди, що опинилися віч-на-віч з власною кризою,  потребують консультації кваліфікованого спеціаліста із соціальної роботи та матеріальної підтримки. Протягом минулого тижня проводилася робота із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах по селищу Чечельник.

Фахівцем із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н. Горощук та працівником поліції Я. Лебідь здійснено виїзд до родин з метою обстеження умов проживання дітей.

В ході роботи проводилось спілкування з батьками, обговорювались теми профілактики шкідливих звичок,  покращення житлово-побутових умов. Фахівцями Центру  наголошено на відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків та цільове використання державної допомоги, яку батьки отримують на утримання дітей.

Шановні батьки!

Виховання дитини залежить, головним чином, від нашого усвідомлення своєї ролі в житті дитини, готовності про неї піклуватися, захищати, оберігати, навчати та любити. Ми повинні пам’ятати, що несемо персональну відповідальність за життя, здоров'я, виховання дитини перед самою дитиною, громадою, державою!