25 квітня 2024 р.

Навчання на бізнес-курсі «Економічні можливості постраждалим від конфліктів»

03.09.2018

Управління праці та соціального захисту населення Чечельницької райдержадміністрації  доводить до відома зацікавлених осіб інформацію щодо оголошення набору на бізнес курс «Економічні можливості постраждалим від конфліктів» для внутрішньо переміщених осіб, учасників анти терористичної операції на сході України, членів родин учасників АТО, осіб з інвалідністю, осіб, що перебувають у складній життєвій ситуації та за станом здоров’я можуть навчатися та займатися підприємницькою діяльністю.

Організатори навчання відшкодовують витрати на проїзд, забезпечують харчування та проживання (за потреби) у м.Вінниця. Період навчання з 29 вересня  по 28 жовтня 2018 року. Дні навчання субота на неділя.

По завершенню бізнес курсу, учасники матимуть можливість подати свої бізнес проекти на конкурс стартапів, розвитку та перенесення бізнесу.

Контактна особа: голова Вінницької громадської організації «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ» Світлана Дубина, моб. тел.: 096 588 62 14.