19 квітня 2024 р.

Народні депутати України та керівництво Апарату Верховної Ради

30.09.2015

Народні депутати України та керівництво Апарату Верховної Ради у вівторок взяли участь у церемонії вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру.

У жалобних заходах з нагоди 74-х роковин початку розстрілів у Бабиному Яру, які відбулися у Національному історико-меморіальному заповіднику «Бабин Яр», взяли участь Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, урядовці, представники громадськості, національних товариств, дипломатичного корпусу, ієрархи церков.
Від Верховної Ради України квіти до пам’ятника жертв Бабиного Яру поклали Олександр Грановський, Борислав Береза, Борислав Розенблат, а також в.о. Керівника Апарату Верховної Ради України Володимир Слишинський.