29 березня 2024 р.

Напередодні Українського Дня родини дитячі мрії збуваються…

26.06.2020

Немає в світі дитини, яка б не мріяла про щось особливе. Хіба можливо описати ту трепетну радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок? Адже нова іграшка -  завжди радість для дитини та викликає велике бажання якнайшвидше заволодіти нею. На жаль, є багато родин, що через фінансові труднощі або інші проблеми  не можуть дозволити своїм дітям багато чого. Саме тому на допомогу приходять небайдужі люди, які розуміють, що бажання творити добрі справи живе глибоко в кожного з нас.

На виконання розпорядження Чечельницької районної державної адміністрації від 16 червня 2020 року №108 «Про отримання та передачу товарів, поміщених у режим відмови на користь держави, що зберігаються у Вінницькому обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» 24-25 червня 2020 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації  Віталія Савчука спільно з директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяною Фаренюк та спеціалістом Служби у справах дітей Ларисою Стрельчук відвідано19 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та під опікою, а також 5 дітей, які мають статус члена сім’ї  загиблого (померлого) під час участі в антитерористичній операції та/або операції об’єднаних сил з метою вручення стильних та брендових іграшок,  загальною вартістю 6543 грн. 30коп. Вищевказані іграшки роздані дітям дошкільного та молодшого шкільного віку.

Пам’ятайте, що відчути себе у ролі справжнього чарівника може кожен. Для цього варто лише подарувати частинку своєї любові і турботи дітям, адже радісний дитячий сміх дорожчий за всі скарби на світі.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Тетяна Фаренюк