13 липня 2020 р.

Напередодні Дня Конституції України покладанням квітів до могил загиблих і померлих учасників АТО та хвилиною мовчання вшанували пам’ять борців за Україну

26.06.2020

Зовсім скоро українці будуть відзначати одне з найважливіших державних свят - День Конституції.

День Конституції України - річницю з дня прийняття Основного закону країни в Україні відзначають щорічно, починаючи з 1996 року, 28 червня. Саме в цей день 24 роки тому у Верховній Раді була прийнята Конституція незалежної України. Свято є офіційним та відзначається на державному рівні.

У нинішньому році День Конституції припадає на неділю. Введення карантинних заходів унеможливлює проведення масового святкування. Отож сьогодні, у переддень свята, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук, голова районної ради Сергій П’яніщук, голова спілки ветеранів АТО Юрій Онопольський та селищний голова Світлана Палісіка покладанням квітів до могил загиблих і померлих учасників АТО та хвилиною мовчання вшанували пам’ять борців за Україну.