26 квітня 2024 р.

На Вінниччині за минулу добу вперше виявлено коронавірус у 43 осіб, летальних випадків не зареєстровано

15.09.2020

Сьогодні, 15 вересня, у форматі онлайн відеоконференції заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19.

Про поточну ситуацію із захворюваності на коронавірус в області поінформувала директор Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України Валентина Зайцева.

За її інформацією, впродовж минулої доби було досліджено 560 зразків.Коронавірус вперше виявлено  у  43 осіб: м. Вінниця – 33;  Вінницький район – 3; Барський – 1; Гайсинський – 1; Іллінецький – 1;Козятинський – 1; Липовецький – 1; Літинський – 1; Тростянецький – 1.

Станом на 15 вересня поточного року, на території області зареєстровано 6774 підозри  на коронавірусну хворобу. У 4887осіб - виявлений коронавірус,  в т.ч. у 351 дитини.

Зараєстровано 96 летальних випадків.

Одужали 3268 осіб, в т. ч.  273 дитини та 517 медпрацівників. На даний час хворіє  1523 особи, з них -  78 дітей та 141 медпрацівник.

Валентина Зайцева повідомила, що станом на 15 вересня, у лабораторіях лабораторіях обласного лабораторного центру методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 72809 зразків.  У результаті досліджень у –  4887 випадках  виявлений коронавірус.

У наявності тест-системи:  для ампліфікації –  на 8600  досліджень, для екстракції РНК –   на 3600 досліджень.

За інформацією начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню Департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної державної адміністрації Тетяни Бондаренко, у девятнадцяти опорних лікарнях області, станом на 15 вересня, на стаціонарі із підтвердженим COVID-19 перебуває 258 осіб, з них 253 дорослих та 5 дітей. Перебувають в лікарнях з підозрою 299 осіб  – 288 дорослих та 11 дітей. За останню добу захворіли 3 медичних працівника

Під час онлайн засідання керівники Нацполіції, ГУ ДСНС та ГУ Держпродспоживслужби області проінформували про вжиття заходів щодо протидії коронавірусу.

За підсумками засідання, Сергій Здітовецький дав відповідним службам доручення за напрямками роботи.