25 квітня 2024 р.

На Вінниччині за минулу добу коронавірус вперше виявлено у 129 осіб, зареєстровано 2 летальних випадки

16.10.2020

Сьогодні, 16 жовтня, у форматі відеоконференції заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19.

Про поточну ситуацію із захворюваності на коронавірус в області поінформувала директор Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України Валентина Зайцева. За її інформацією, впродовж минулої доби було досліджено 720 зразків. Коронавірус вперше виявлено у 129 осіб:  м. Вінниця –  69; Жмеринський район – 16; Вінницький – 12;  Тиврівський - 7; Шаргородський - 6;  Немирівський -  5;  Калинівський – 3; Барський – 3;  Липовецький – 2; Могилів-Подільський – 2; Бершадський-1; Гайсинський– 1; Теплицький – 1;Тульчинський – 1.

Одужали  4938 осіб, в тому числі  357 дітей та 663 медпрацівника. На даний час хворіє 2994 особи, з них: 110 дітей та 248 медпрацівників.

Всього в області зареєстровано 140 летальних випадків. За останню добу зареєстровано два летальні випадки.

Валентина Зайцева зазначила, що у лабораторіях обласного лабораторного центру методом полімеразної ланцюгової реакції досліджено 91849 зразків. У результаті досліджень в 8072 випадках виявлений коронавірус.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА, у двадцяти опорних лікарнях області, станом на ранок 16 жовтня, на стаціонарі із підтвердженим COVID-19 перебуває 401 дорослий та 3 дитини, з підозрою на коронавірус – 563 дорослих та 29 дітей.

За останню добу захворіли 7 медпрацівників.

Під час онлайн засідання керівники Нацполіції, ГУ ДСНС та ГУ Держпродспоживслужби області проінформували про вжиття заходів щодо протидії коронавірусу.

Підбиваючи підсумки засідання, Сергій Здітовецький дав низку доручень за напрямками роботи.