12 серпня 2020 р.

На Вінниччині лабораторно підтверджений перший випадок захворювання на COVID-19

25.03.2020

Сьогодні, 25 березня, в облдержадміністрації під час спільного брифінгу голови облдержадміністрації Владислава Скальського та Вінницького міського голови Сергія Моргунова керівник регіону повідомив, що на Вінниччині виявлено перший випадок захворювання на COVID-19.

«Станом на 15:00 год. 25 березня на території Вінницької області зареєстровано 27 підозрілих випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. 23 випадки лабораторно не підтверджені. На жаль, в одному випадку діагноз підтверджено лабораторно. Зразки матеріалів від трьох захворілих досліджуються методом полімеразної ланцюгової реакції у вірусологічній лабораторії ДУ «Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України», – зазначив Владислав Скальський.

Голова облдержадміністрації повідомив, що з метою недопущення поширення даного захворювання та локалізації осередку інфекції проводиться комплекс протиепідемічних заходів по місцю роботи та проживання захворілої особи.