29 березня 2024 р.

На Вінниччині всі служби працюють у звичному режимі

28.01.2014

В області чинною залишається легітимна влада, - зауважив під час щотижневої наради голова облдержадміністрації Іван Мовчан. «Основне наше завдання – забезпечити життєдіяльність регіону належним чином, особливо роботу закладів соціальної сфери» - наголосив очільник регіону.
«Я щиро вдячний трудовим колективам, навчальним закладам, кожному жителю області за взаєморозуміння, толерантність і виваженість», – зазначив голова облдержадміністрації.

Керівник регіону закликав усіх мешканців Вінниччини в умовах нинішньої суспільно-політичної ситуації в державі зберігати спокій і не піддаватись на провокації. Він висловив надію на високу громадянську свідомість наших земляків, адже забезпечення нормального функціонування та життєдіяльності всіх підприємств, установ та організацій є одним із найголовніших завдань і запорукою стабільності в регіоні.