28 березня 2024 р.

На Вінниччині учасники АТО отримали у власність 576 земельних

14.11.2014

На Вінниччині учасники АТО отримали у власність 576 земельних ділянок
 У Вінницькій області учасники антитерористичної операції отримали у власність 576 земельних ділянок загальною площею 112,13 гектарів.
Головне управління Держземагентства в області ухвалило 406 наказів про надання учасникам АТО дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
Із 576 земельних ділянок:
- 536 для ведення індивідуального садівництва на території Вінницького району загальною площею 53,58 га;
- 40 для ведення особистого селянського господарства на території Шаргородського, Хмільницького, Тростянецького, Гайсинського, Могилів-Подільського, Теплицького та Томашпільського районів площею по 2 га та на території Вінницького району – 0,30 га, загалом 58,52 га.
Усього із клопотанням про відведення земельного наділу до Головного управління звернулось 734 учасники АТО.
Клопотання про виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції розглядаються в Головному управлінні позачергово.

Департамент інформаційної діяльності
 та комунікацій з громадськістю ОДА