29 березня 2024 р.

На Вінниччині продовжує діяти пілотний проект Міністерства юстиції

26.08.2015
На Вінниччині продовжує діяти пілотний проект Міністерства юстиції України «Екстериторіальність»

Вже рік на Вінниччині діє запроваджений Міністерством юстиції України пілотний проект «Екстериторіальність». На сьогодні такий пілотний проект впроваджено також в Київській області, містах Київ, Івано-Франківськ, та Калуш (Івано-Франківська область).
«Екстериторіальність» - це можливість подання документів для проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців без прив’язки до адміністративно-територіальної одиниці, в якій зареєстрований суб’єкт підприємницької діяльності.
Наприклад, фізична особа, яка постійно проживає в місті Вінниці та має намір стати підприємцем, зможе надати документи для проведення державної реєстрації державному реєстратору в місті Києві або в Івано-Франківську.
     Запровадження пілотного проекту дає можливість суб’єктам підприємницької діяльності оперативно вирішувати ті чи інші питання, пов’язані з внесенням інформації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців незалежно від місця їх перебування.
Втілення пілотного проекту надало можливість представникам бізнесу вільно вибирати місце подання документів, а також вирішити проблеми щодо нерівномірного навантаження на державних реєстраторів в різних органах реєстрації.