19 квітня 2024 р.

На Вінниччині на початок вересня працює 5 цукрових заводів

09.09.2014

На Вінниччині на початок вересня працює 5 цукрових заводів

Станом на 8 вересня 2014 року в області працює 5 цукрових заводів: ТОВ „Хмільницьке” (Жданівський ц.з.), ТОВ Іллінецький цукровий завод”, ПрАТ „ПК „Поділля” (Крижопільський цукровий завод), ТОВ „АК „Зелена долина”, ТОВ „Юзефо-Миколаївська АПК”.
 Заводами прийнято на переробку 217,5 тис. тонн цукрових буряків, перероблено – 151,1 тис. тонн, вироблено біля 17,2 тис. тонн цукру
В поточному виробничому сезоні прогнозується робота 9 цукрових заводів: ТОВ ПК „Зоря Поділля” (Гайсинський цукровий завод), ПрАТ „ПК „Поділля” (Крижопільський цукровий завод), ТОВ „Хмільницьке” (Жданівський цукровий завод), ТОВ „Іллінецький цукровий завод”, ТОВ АК „Зелена Долина” (Томашпільський), ТОВ „Юзефо-Миколаївська АПК”, СП „Соколівський цукор” ТОВ „Подільські цукроварні”, СП „Моївський цукор” ТОВ „Подільські цукроварні”, СП „Капустянський цукор” ТОВ „Подільські цукроварні”.
Згідно наказу Міністерства аграрної політики України від 21 березня 2014 року № 102 цукровим заводам області затверджено квоту «А» на виробництво цукру в обсязі 369,8 тис. тонн.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА