03 квітня 2020 р.

На нас чекає багато роботи, ми маємо швидко увійти у темп, - Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на першому засіданні Уряду

06.03.2020

5 березня відбулось перше установче засідання нового Уряду під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Засідання було присвячено підготовчим та технічним кадровим питанням.

«Радий вітати усіх міністрів.  На нас чекає багато роботи, ми маємо швидко увійти у темп. Хочу зазначити, що Уряд, міністерства зроблять максимально необхідне для того, щоб результат був позитивним і відчувався людьми. Тому сьогодні ми маємо проголосувати, в першу чергу, за необхідні для запуску нового Уряду кадрові рішення. Перед нами серйозні виклики – економічні, соціальні, політичні. Ми свідомі, що вирішення задач буде нелегким. Тому на наступне, чергове засідання Кабміну, ми вже сьогодні готуємо ті рішення, які відображають озвучені мною вчора в Парламенті тези - від впровадження реформ до готовності країни можливого спалаху коронавірусу», - заявив Денис Шмигаль.

Враховуючи також ситуацію з виявленим прецедентом розповсюдження коронавірусу в країні та ситуацію в цілому в світі, на першому засіданні було прийнято рішення про підсилення оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV.