29 березня 2024 р.

На базі ЦРБ проведено засідання "круглого столу"

07.05.2015

07 травня 2015 р. на базі центральної районної бібліотеки відбулось засідання «круглого столу» за участю селищного голови В. Савинецького, голови РО інвалідів (воїнів-інтернаціоналістів) А. Дудника, голови селищної ветеранської організації  В. Пяніщука,  працівників бібліотеки, представників органу виконавчої влади та ЗМІ. На заході, який мав  назву «Хай світ із війною не буде знайомий» були присутні також ветерани Великої Вітчизняної війни, яких запросили для тісного спілкування, обговорення болючих питань сьогодення, виявлення їх нагальних потреб тощо.  В теплій обстановці присутні мали нагоду розглянути книжково-ілюстративну виставку «Вклонімося тим, хто поліг у бою…», продивитись документальний фільм «Ціна Перемоги», та представлений бібліографічний огляд літератури «Безсмертний подвиг українського народу». Всі ветерани були надзвичайно задоволені зустріччю та тією увагою, яка була їм приділена.