19 березня 2024 р.

Михайло Кременюк провів виїзний прийом громадян

15.02.2019

Учора заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк провів особистий прийом громадян у  Чечельнику. Разом з головою районної ради Сергієм П’яніщуком та першим заступником голови райдержадміністрації Віталієм Савчуком вислухав жителів райцентру і навколишніх сіл. На зустріч прийшли 13 чечельничан. Здебільшого зверталися із проханням виділити матеріальну допомогу лікування, на проведення оперативних втручань та на покращення соціально-побутових умов.

Пенсіонерка Акелина Турчак прийшла до заступника голови обласної Ради з клопотанням про перерахунок розміру її пенсії. Вислухавши жінку, Михайло Кременюк попросив відповідні служби району відреагувати на звернення.

Покращення умов проживання просила у депутата обласної Ради мати-одиначка з Чечельника Анна. Самотужки жінка виховує троє дітей, наразі чекає на четверту. Багатодітна сім’я проживає у маленькій кімнаті багатоквартирного будинку.

– На квартирній черзі ця сім’я не перебуває, вільного житла в районі наразі немає, тож детальніше потрібно вивчити ситуацію, – прокоментував Михайло Кременюк. – Віддамо заяву цієї громадянки на розгляд до Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк взяв на вивчення та опрацювання всі заяви та скарги громадян, озвучені під час прийому, й триматиме на особистому контролі порушені питання.