28 березня 2024 р.

Моніторингове обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах в с. Ольгопіль

20.02.2020

Працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Службою у справах дітей РДА та працівниками поліції продовжується робота щодо здійснення моніторингового обстеження сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

17.02.2020 року здійснено виїзд у с. Ольгопіль, надано консультації щодо можливих видів соціальних послуг, державних допомог сім’ям з дітьми та порядок їх надання. Проведено бесіди щодо належного догляду за дітьми та важливості дотримання житлового приміщення у відповідності із санітарно-гігієнічними нормами. З батьками проведено роз’яснювальну роботу щодо профілактики вживання спиртних напоїв та недопущення випадків ухилення їх від виконання батьківських обов’язків. Також перевірено наскільки батьки готові до опалювального періоду.