20 квітня 2024 р.

Молодь на шляху до подружнього життя

17.09.2018

14 вересня відбувся семінар в приміщенні актової зали райдержадміністрації на тему «Молодь на шляху до подружнього життя» для молоді  району за сприянням Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та представника громадської організації «Філософія Серця» Олександра Кожуховського.

Метою семінару є підготовка молоді до сімейного життя, підвищення престижу сім’ї, ролі батька і матері в сімейних стосунках, отримання навиків захисту від проблем, які можуть стати в майбутньому причиною руйнації родини.

Вітаючи гостя, Ольга Беседа, заступник голови райдержадміністрації  наголосила, що саме сьогодні  завдяки тренеру учасники зможуть висловити думку про основні сімейні цінності, аргументувати своє бачення, почути думку спеціаліста і подискутувати.

В семінарі прийняли участь представники з різних організацій району, які працюють з молоддю,  молоді пари,  які планують одружитись,  а також представники  з числа молоді. На семінарі піднімались важливі питання, які постають перед молоддю щодо створення сім’ї, відповідальності подружжя щодо належного вихованню дітей, збереження сімейних цінностей, виховання дітей в національних традиціях.  В ході заняття, яке проходило в атмосфері дружнього, невимушеного спілкування, було використано ряд вправ, які спрямовані на набуття нових умінь і навичок молоддю.

Основні завдання семінару:

• познайомити молодь зі знаннями щодо функції сім’ї, особливостями правових сімейних взаємовідносин;
  • познайомити молодь з гендерними стереотипами, їх наслідками;
  • провести тренінгові заняття з використанням різноманітних вправ, які спрямовані на набуття нових умінь і навичок з питань підготовки молоді до сімейного життя.

Важливо зазначити, що підготовка молоді до сімейного життя є однією з найважливіших проблем сьогодення, оскільки її загострення зумовлюється кризовим станом суспільства, соціальною та політичною нестабільністю, невизначеністю щодо майбутнього.  Ці фактори призводять до перегляду планів молоді щодо укладення шлюбу, до виникнення нових соціально – психологічних установок відносно функцій сім’ї та ролей жінки й чоловіка в ній.